Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie

Spotkania Koła Naukowego

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Koleżanki, Koledzy,

jako nowy Zespół Koła Naukowego Studentów Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie, chcielibyśmy się Wam przedstawić. Jesteśmy studentami I roku Pedagogiki specjalnej. Jako nowi Członkowie Koła Naukowego chcemy aktywnie działać i rozwijać swoje zainteresowania. W bieżącym roku akademickim zaplanowaliśmy wiele aktywności: spotkania integracyjne, warsztaty artystyczne oraz zajęcia specjalistyczne, a wszystkie one z udziałem naszych Przyjaciół – dzieci, młodzieży, uczniów oraz nauczycieli i terapeutów szkół integracyjnych i specjalnych. Wszelkie działania będą przeprowadzane pod czujnym okiem Pani dr Kingi Krawieckiej. Nasza działalność  naukowa i edukacyjno-artystyczna będzie opierała się na aktywnym działaniu, kreatywnej współpracy oraz radosnej integracji.

Zachęcamy do bycia na bieżąco z naszą działalnością i dołączenia do naszego zgranego Zespołu. Spotykamy się w każdy wtorek, w pracowni 1544.

Zespół Koła Naukowego

Najserdeczniej dziękuję za współpracę i tworzenie Koła Naukowego w roku akademickim 2022/2023 Wam – Drogie Absolwentki Wydziału Nauk Pedagogicznych – szczególnie za to, że zawsze szłyście drogami prowadzącymi do Ludzi(Jan Twardowski)…

Opiekun Koła Naukowego
dr Kinga Krawiecka

Drogie Studentki! Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy Was do dołączenia do Naszego wyjątkowego Koła Naukowego, które funkcjonuje na Wydziale Nauk Pedagogicznych UKSW od 15 lat!

Koło Naukowe tworzą ludzie z pasją i chęcią tworzenia niesamowitych wydarzeń na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Naszą twórczość i zaangażowanie przez te wszystkie lata wspiera Osoba z wielkim sercem – Pani Doktor Kinga Krawiecka.

Organizowane przez nas wydarzenia to nie tylko miła atmosfera ale także okazja aby poszerzyć swoje horyzonty poprzez praktykę.

W ramach Koła Naukowego:

– współpracujemy z specjalistami ze szkół specjalnych i integracyjnych,

– organizujemy wydarzenia kulturalne z osobami z niepełnosprawnościami,

– działamy w obszarze badawczym i naukowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Plan pracy Koła

Działalność

Koło Pedagogów Specjalnych działające na Wydziale Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie jest uczelnianą organizacją studencką posiadającą status prawny od dnia 02.06.2006 roku. Koło Naukowe stawia sobie za cel pogłębianie i rozwijanie wiedzy pedagogicznej z zakresu pedagogiki specjalnej jako dziedziny nauki oraz jej stosowanie w środowisku lokalnym.
Naszym głównym celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu pedagogiki rewalidacyjnej poprzez różnorodne akcje, projekty, pokazy filmowe lub panele dyskusyjne.

Sprawozdania z działalności Koła

Jubileusz działalności Koła

Film dotyczący jubileuszu działalności Koła Naukowego Studentów Pedagogiki Niepełnosprawnych Intelektualnie – szczegóły

(Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystanie materiałów tylko za zgodą autorki dr Kingi Krawieckiej)