II Ogólnopolskie Seminarium pt. „Edukacja domowa – ciągłość i zmiana”

11.01.2024

„Edukacja domowa – ciągłość i zmiana” to tytuł II Ogólnopolskiego Seminarium hybrydowego, które 11 stycznia 2024 odbędzie się w naszej uczelni (Budynek 23, sala 201, ul. Wóycickiego 1/3). Edukacja domowa rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie.  – „Czy równie dynamicznie rozwija się świadomość tego, czym w istocie jest i jakie czekają na nią wyzwania?” – pyta dr hab. Kinga Lendzion, inicjatorka i współorganizatorka seminarium z Katedry Socjologii Rodziny, Edukacji i Wychowania UKSW. Na te i wiele innych pytań odpowiedzą zaproszeni eksperci w trzech panelach tematycznych: spojrzenie socjologa i politologa, spojrzenie pedagoga, spojrzenie praktyka. Swoim pedagogicznym głosem uświetnią spotkanie Prof. Bogusław Śliwerski oraz dr Magdalena Giercarz Borkowska. Nasz wydział reprezentować będą dr Marlena Kilian i współorganizator spotkania dr Michał Paluch.