Pani dr hab. Marzena Dycht, prof. ucz. oraz Pani dr Emilia Śmiechowska-Petrovskij powołane na Członków Zespołu Eksperckiego Pedagogiki Specjalnej w ramach Sekcji Pedagogiki Specjalnej – Komitet Nauk Pedagogicznych PAN na nową kadencję 2024-2027

Pragniemy Państwa poinformować o powołaniu Pani dr hab. Marzeny Dycht, prof. ucz. oraz Pani dr Emilii Śmiechowskiej-Petrovskij na Członka Zespołu Eksperckiego Pedagogiki Specjalnej w ramach Sekcji Pedagogiki Specjalnej – Komitet Nauk Pedagogicznych PAN na nową kadencję 2024-2027.

Serdecznie gratulujemy tego wyboru w imieniu wszystkich Pracowników Wydziału Nauk Pedagogicznych oraz Instytutu Pedagogiki i życzymy sukcesów w ramach pracy Komitetu oraz wierzymy w godne reprezentowanie naszej Uczelni.

Ks. dr hab. Stanisław Chrobak, prof. ucz. – Dziekan Wydziału Nauk Pedagogicznych UKSW
Ks. prof. dr hab. Jarosław Michalski – Dyrektor Instytutu Pedagogiki UKSW

09 października 2024