Umowa o współpracy – Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny „Sternik”

W dniu 9 marca 2023 r. została podpisana umowa o współpracy organizacyjnej, dydaktycznej i naukowej między Wydziałem Nauk Pedagogicznym UKSW w Warszawie a Stowarzyszeniem Wspierania Edukacji i Rodziny „Sternik”.

Stowarzyszenie oferuje kompleksową edukację i wychowanie od żłobka, przedszkola przez szkołę podstawową dla dziewcząt Strumienie, szkołę podstawową dla chłopców Żagle, do liceum ogólnokształcącego Żagle dla chłopców i liceum ogólnokształcącego Strumienie dla dziewcząt.

Na zdjęciu od lewej: Pan Piotr Świeżewski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Sternik”, mgr Katarzyna Astrachancew – Wicedyrektor ds. wychowawczych i rozwoju, dr Ewa Kulawska – Prodziekan WNP UKSW, Pani Katarzyna Janik – Członek Zarządu Stowarzyszenia „Sternik”, Ks. dr hab. Stanisław Chrobak – Dziekan WNP UKSW.

09 marca 2023