Gratulacje dla Doktoranta studiów doktoranckich Szkoły Doktorskiej UKSW

Szanowni Państwo,

z radością pragniemy poinformować, że Doktorant studiów doktoranckich Szkoły Doktorskiej UKSW w dyscyplinie Pedagogika mgr Marcin Bielecki – po otrzymaniu pozytywnych rekomendacji i opinii Instytutu Naukowego Pedagogiki UKSW – oraz po spełnieniu wymogów formalno-prawnych (uwzgledniających zaangażowanie naukowe doktoranta), otrzymał roczne stypendium naukowe w ramach programu stypendialnego (BAYHOST), ufundowanego przez Wolne Państwo Bawaria (Niemcy). Program ten, promuje badania, a także rozwój naukowy młodych badaczy, pochodzących z państw Europy Środkowej, Wschodniej jak i Południowo-Wschodniej. Stypendium gwarantuje roczne finansowanie badań naukowych Doktoranta.

W imieniu Pracowników Wydziału Nauk Pedagogicznych oraz Instytutu Pedagogiki UKSW gratulujemy otrzymania stypendium oraz życzymy dalszego – dynamicznego – rozwoju naukowego, a przede wszystkim pomyślnego ukończenia dysertacji doktorskiej oraz jej obrony. Wierzymy i życzymy, aby otrzymane stypendium było motywacyjnym impulsem do ukończenia – po pozytywnej obronie pracy – Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

ks. prof. dr hab. Jarosław Michalski
Dyrektor Instytutu Pedagogiki UKSW

ks. dr hab. Stanisław Chrobak, prof. ucz.
Dziekan Wydziału Nauk Pedagogicznych UKSW

28 czerwca 2024