Zaproszenie do wstąpienia w szeregi Koła Naukowego Pedagogiki Resocjalizacyjnej WNP UKSW

Szanowni Studenci,

Z ogromną radością pragniemy Was zaprosić do dołączenia do Koła Naukowego Studentów Pedagogiki Resocjalizacyjnej, działającego przy Wydziale Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jeśli jesteście zainteresowani aktywnym rozwijaniem się naukowo oraz pogłębianiem wiedzy z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej, to właśnie dla Was stworzyliśmy tę wyjątkową społeczność!

O naszym Kole Naukowym:

Nasze Koło Naukowe to dynamiczna grupa studentów, pragnących zgłębiać tajniki pedagogiki resocjalizacyjnej. Działamy pod opieką naukową Prorektor ds. studenckich i kształcenia dr hab. Anny Fidelus, prof. ucz., Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia UKSW, która jest cenioną ekspertką w dziedzinie pedagogiki resocjalizacyjnej, oraz przy wsparciu mgr Michała Stańczuka – koordynatora Koła oraz mjr. dr Konrada Wierzbickiego, który wnosi swoje doświadczenie w obszarze praktycznym.

Co oferujemy:

• Organizację wydarzeń naukowych, które pozwolą Wam zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną.
  • Spotkania z praktykami oraz specjalistami w dziedzinie profilaktyki społecznej, kryminologii i penitencjarystyki.
  • Możliwość uczestniczenia w hospitacjach w zakładach karnych, poprawczych oraz innych placówkach związanych z resocjalizacją na terenie Polski.
  • Aktywny udział w debatach i innych wydarzeniach naukowych, które umożliwią wymianę opinii na temat aktualnych problemów w obszarze pedagogiki resocjalizacyjnej.

Działamy w trzech sekcjach:

• Profilaktyka Społeczna
  • Penitencjarystyka z Resocjalizacją Instytucjonalną
  • Kryminologia i Wiktymologia

Jak do nas dołączyć:

Jeśli jesteście zainteresowani rozwijaniem swojej wiedzy i umiejętności w obszarze pedagogiki resocjalizacyjnej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Rekrutację uzupełniającą prowadzą:

mgr Michał Stańczuk: m.stanczuk@uksw.edu.pl

mjr. dr Konrad Wierzbicki: k.wierzbicki@uksw.edu.pl

Więcej informacji znajdziecie również na naszym profilu na Facebooku.

Dołączając do naszego Koła Naukowego, macie szansę nie tylko na zdobycie cennej wiedzy, ale także na wzbogacenie swojego doświadczenia poprzez udział w unikalnych wydarzeniach i kontakt z praktykami w dziedzinie pedagogiki resocjalizacyjnej.

Czekamy na Wasze zaangażowanie i wspólną podróż przez świat pedagogiki resocjalizacyjnej!

Serdecznie zapraszamy!

Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Resocjalizacyjnej