Drodzy Studenci,

mamy ogromną przyjemność zaprosić  studentów do wzięcia udziału w drugiej jesiennej edycji projektu Absolwent bez barier.

Projekt  Absolwent bez barier realizowany jest na UKSW we współpracy z PFRON-em i ma na celu wspieranie studentów z niepełnosprawnością w podjęciu zatrudnienia oraz daje możliwość zrealizowania kursu zawodowego, co znacząco zwiększa Wasze szanse na osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Formy wsparcia dla uczestników projektu:

• Możliwość odbycia 3-miesięcznego płatnego stażu.
  • Możliwość zrealizowania kursu zawodowego.
  • Wsparcie asystenta rynku pracy, który pomoże w pośrednictwie pracy.
  • Diagnoza aktualnej sytuacji wraz z przygotowaniem Indywidualnego Planu Działania, dopasowanego do Waszych potrzeb i umiejętności.
  • Wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery, abyście mogli osiągnąć swoje zawodowe cele.
  • Grupowe warsztaty umiejętności psychospołecznych i treningów pracy, które pomogą  Wam rozwijać kompetencje społeczne i zawodowe.

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie wszystkie osoby, które spełniają następujące kryteria:

• są studentami III roku pierwszego stopnia studiów licencjackich;
  • są studentami II roku drugiego stopnia studiów magisterskich ;
  • są studentami V roku jednolitych studiów magisterskich ;
  • są absolwentów uczelni wyższych,  którzy w ostatnich czterech latach nie podjęli zatrudnienia;
  • posiadają aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ;
  • są bezrobotne lub nieaktywne zawodowo lub pracują  na umowę zlecenie;
  • są gotowe i chętne do wejścia na rynek pracy.

Jeśli spełniacie powyższe warunki i jesteście zainteresowani uczestnictwem w projekcie, serdecznie zachęcamy do kontaktu:

E-mail: bon@uksw.edu.pl

Nie wahajcie się skorzystać z tej wyjątkowej okazji, która może otworzyć przed Wami nowe drzwi na ścieżce kariery zawodowej. Liczymy na Wasze zaangażowanie i wspólnie osiągniemy sukces!

07 sierpnia 2023