Opiekun naukowy Koła:

we współpracy z:

mgr Katarzyną Błażejewską
mgr Sandrą Skorza

Przedstawiamy zarząd naszego Koła:

Przewodnicząca: Adrianna Jachacy

Wiceprzewodnicząca: Natalia Iwanicka

Sekretarz: Weronika Ryciuk

Wszelkie pytania i chęć dołączenia do naszego zespołu prosimy kierować do:

p. Adrianny –  adaj9@wp.pl

p. Natalia – nataliaiwanicka@student.uksw.edu.pl

Mamy nowego Prezesa!

Ze względu na rezygnację Magdaleny Sieradzkiej z funkcji Prezesa Koła odbyły się wybory. Spośród obecnych członków Koła zostały wyłonione trzy kandydatki – Adrianna Jachacy, Natalia Iwanicka oraz Małgorzata Hebda.

Po głosowaniu, bezapelacyjnie, z liczną przewagą głosów nowym Prezesem Koła została Adrianna Jachacy. Zastępcą Prezesa Koła Wczesnej Edukacji została Natalia Iwanicka.

Magdalenie bardzo DZIĘKUJEMY, a nowym Władzom życzymy SUKCESÓW I UŚMIECHU!

Za nami intensywny czas pracy na planem działań Naszego Koła na rok akademicki 2022/2023. Pomysły Studentek pod czujnym okiem naszych Opiekunów, połączone z rozmową i chęcią rozwoju zakończyły się sukcesem. Jak przystało na Pedagogów, jesteśmy kreatywne, dlatego nasze działania zaplanowałyśmy na Wydziale Nauk Pedagogicznym oraz w placówkach edukacyjnych, zarówno dla członków Koła, jak również dla zainteresowanych udziałem Studentów. Nie zabraknie rozwijania zainteresowań naukowych, umiejętności organizacyjnych oraz odrobiny kultury. Teraz pozostaje tylko realizacja oparta na współpracy członków naszego Koła. Całość prac nad planem podsumowałyśmy podczas drugiego spotkania, które tym razem odbyło się online.